Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Wywiad mp3

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania trzech części radiowego wywiadu z pastorem Andrzejem Sicińskim, redaktorem naczelnym adwentystycznego miesięcznika społeczno-religijnego "Znaki Czasu", przeprowadzonego przez Katolickie Radio Archidiecezji Warszawskiej - "Radio Józef". Mikołaj Foks rozmawia z pastorem Sicińskim w ramach ekumenicznych spotkań o jedność Chrześcijan.

Są to wywiady z cyklu rozmów ponad podziałami o tym, co łączy i dzieli wierzących w Chrystusa. Pastor Siciński podczas spotkania prezentuje m. in. egzegezę nazwy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, genezę powstania Kościoła, organizację zborów (parafii), doktrynę wiary, widmo końca świata, istotę komunii świętej, stanowisko do ekumenizmu i zakres adwentystycznej pomocy charytatywnej.

Pobierz Nagranie nr #1
Pobierz Nagranie nr #2
Pobierz Nagranie nr #3

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania tego programu, który przeznaczony jest dla osób chcących bliżej poznać idee adwentyzmu, jak i sam Kościół Adwentystów Dnia Siódmego.

Oryginalnie audycji można posłuchać w portalu internetowym Radia Józef pod adresem www.sielskiefale.plMEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2009 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.