Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Stołeczny Klub "Oaza" zaprasza

KOMUNIKATY | 24/01/2012 | jk

W niedzielę 29 stycznia, o godz. 16 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Osób Głuchoniemych „Oaza”, prowadzonego przez warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

– W ubiegłym roku członkowie Klubu odwiedzili Wrocław. Na najbliższym spotkaniu zobaczymy zdjęcia i powspominamy tę udaną wycieczkę – mówi Janusz Pawlak z ChSCh, prowadzący „Oazę”.

Zajęcia odbywają się co miesiąc w siedzibie stołecznej filii ChSCh, przy ul. Foksal 8 w budynku Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. Za każdym razem organizatorzy starają się przygotować interesujący program. Oczywiście w jego kształtowaniu mają swój udział również sami klubowicze.

W 2011 roku na spotkaniach „Oazy” można było dowiedzieć się m.in. o historii świąt Bożego Narodzenia, życiu i zwyczajach w Jordanii czy metodach tresury psów. Kameralna atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych oraz podtrzymywaniu starych znajomości i przyjaźni. O tym, jak interesująco będzie w 2012 roku, dopiero się przekonamy, jednak sądząc po dotychczasowych spotkaniach, z pewnością atrakcji będzie mnóstwo.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Dowiedz się więcej, jak ChSCh pomaga osobom głuchoniemym: www.pomoc-gluchoniemym.chsch.pl

© (aw) ChSCh-Warszawa
Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.