Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Warszawskie święto dziękczynienia

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 19/10/2011 | jk

W sobotę 15 października br. podczas sobotniego nabożeństwa w zborze Warszawa-Centrum miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Żniwno-Dziękczynnego, obchodzonego raz do roku w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego.

"To święto jest czasem szczególnej wdzięczności Bogu za wszelkie błogosławieństwa, jakimi nas obdarza. Chcemy Mu podziękować: za zdrowie, obecność najbliższych, za miłość i przyjaźń, a także za możliwość pracy, a szczególnie za łaskę zbawienia" – napisał z tej okazji do wiernych pastor Mirosław Karauda, przewodniczący Diecezji Wschodniej.

W trakcie uroczystości dziękczynnych, prócz słów refleksji i modlitw, przeprowadzono także kolektę na rozwój misji na terenie lokalnej diecezji.

"Piętnasty października to także czas, by złożyć szczególne dary dziękczynne i tym razem bezpośrednio skierować je na pracę ewangelizacyjną na nowych terenach naszej Diecezji , którą wykonują młodzi wolontariusze. Zebrane środki wspomogą ich działalność i pozwolą na ich utrzymanie" - apelował zwierzchnik Diecezji.

"Niech Dobry Bóg Wam wszystkim błogosławi, wspiera Wasze domy, Rodziny i Zbory, pomaga w życiu, obdarzając szczególnie swoją opieką i łaską, tego z serca Wam życzę Wasz Brat w Chrystusie" – napisał w liście do zborów pastor Karauda.


© www.adwentysci.waw.pl
Wysłuchaj fragmentu uroczystości
(czas odtwarzania 00:11:50)
Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.