Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Testament godnej służby

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 29/06/2011 | jk

Drogie Siostry, drodzy Bracia czuję się bardzo pokornie wobec tak wielkiego dzieła, jakie Wy wykonaliście przez całe swoje życie – powiedział pastor Mirosław Karauda, przewodniczący Diecezji Wschodniej na dorocznym spotkaniu z senioralną kadrą byłych pracowników Kościoła Adwentystów, które odbyło się 21 czerwca w progach stołecznego zboru Warszawa-Centrum.

Chciałbym Wam Drodzy podziękować za Waszą służbę i cieszymy się, że mamy Was w Kościele – kontynuował mówca.

Jesteście ciągłością historii, wielkiej historii naszego Kościoła. Niech Bóg Wam błogosławi. Jeżeli kiedykolwiek możecie służyć nam radą to zawsze będziemy otwarci na to, co chcecie powiedzieć ze swojej mądrości [i] z własnego doświadczenia – dodał kaznodzieja.

W spotkaniu, któremu przewodniczył pastor Marek Rakowski, sekretarz Kościoła, udział wzięło trzydzieści osób, które prócz wspólnego wysłuchania słów refleksji przewodniczącego Diecezji Wschodniej oraz chwil modlitwy, mieli okazję by wymienić między sobą wiele prywatnych spostrzeżeń.

Była także okazja aby powitać nowe osoby, które po dobrze spełnionej służbie zawodowej znalazły się po raz pierwszy w gronie kościelnych emerytów.

Szczególną atrakcją całodniowego spotkania seniorów była wycieczka do pobliskiego muzeum Fryderyka Chopina.


© www.adwentysci.waw.pl

Wysłuchaj refleksji pastora Mirosława Karaudy
(czas odtwarzania 00:22:39)Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.