Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Warszawa podziękowała za szczególną służbę

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 09/11/2010 | jk

W sobotę 30 października 2010 roku warszawscy adwentyści mieli szczególną okazję aby gościć pastora Rajmunda Dąbrowskiego ze Stanów Zjednoczonych.

Była to doskonała okazja aby podziękować duchownemu za jego długoletnią służbę, którą przez 16 lat pełnił w strukturach Generalnej Konferencji, na stanowisku dyrektora departamentu ds. informacji i komunikacji społecznej w siedzibie głównej światowego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w USA.

Zarząd Zboru Warszawa-Centrum doceniając wieloletnie wysiłki i zasługi pastora Dąbrowskiego dla wytyczania kierunków adwentystycznego dziennikarstwa oraz wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku światowego Kościoła, a także za godne reprezentowanie Polski i rodzinnego zboru warszawskiego przekazał niecodziennemu gościowi słowa uznania, a także wyraził wdzięczność Bogu za jego szczególną misję.

Prócz słów sentymentalnych refleksji, dalszych życzeń dedykowanych ze Słowa Bożego i kwiatów gość otrzymał pamiątkowy dyplom i album o Warszawie, gdzie - jak powiedziano - wszystko się zaczęło...

Poniżej zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

© www.adwentysci.waw.plWysłuchaj fragmentów uroczytości (11:08).Dodaj swój komentarz...
- Do gratulacji i życzeń dołączają się Elżbieta i Bogusław Kotowie z Australii.

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.