Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Dramatyczny apel o pomoc dla Kornelii!

AKTUALNOŚCI Z KRAJU | 26/05/2009 | jk

Witam! Kolejny raz zwracam się o pomoc. Od chwili koncertu Chóru Diecezji Wschodniej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Legionowie moja Kornelka już trzy razy leżała w szpitalu wciąż z gorączką i biegunką.

Z jej zdrowiem jest coraz gorzej. Objawy są coraz silniejsze...

W zeszłym tygodniu dla mojej Korci zabłysnął promyk nadziei. Dowiedziałam się bowiem o Instytucie w Tibilisi (Gruzja) w którym leczą fagami ciężkie zakażenia oporne na antybiotyki. Leczenie te jest w fazie doświadczalnej ale uważaliśmy, że to może być ratunek dla Kornelki.

Gdy powiedziałam lekarzom ze szpitala w którym leczymy córcie o tym, że chcielibyśmy poddać ją takiej terapi wyrazili zgodę i chęć napisania pisma do Tibilisi z prośbą o pomoc w leczeniu. Ale to co dziś usłyszałam poprostu zwaliło mnie z nóg. Lekarze z Polski nie chcą jej już pomóc. Mówią, że to i tak pewnie jej nie pomoże, że jest za mała że to doświadczenia i wogóle...

Po raz kolejny odebrali nam nadzieję. Jeśli nieskontaktują się z lekarzami ze świata pozbawią moją córkę szansy na wyleczenie!!! Teraz kiedy już wiem, że choć doświadczalne ale jakieś leczenie jest, niezaznam spokoju. Na co mam czekać, aż będzie coraz gorzej?? Wiem, że w Polsce niema już dla mojej córki leczenia. Brała już wszystkie możliwe leki.

Za pośrednictwem strony warszawskich Adwentystów błagam o pomoc! Może na świecie jest lekarz który zajmie się naszą Kornelką. Wiem, że wśród Adwentystów jest wielu lekarzy i to że stronę tę odwiedzają ludzie na całym świecie w Was nasza nadzieja!

Pomóżcie naszej Kornelce!!!!
- Agnieszka Stokowska (mama)

Kontakt z autorką listu za pośrednictwem redakcji serwisu

- Czytaj więcej o sytuacji Kornelii w poprzednich wiadomościach naszego serwisuDodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.