Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

"Kod da Vinci" w serwisie adwentysci.waw.pl!

KAZANIA (MP3) | 19/05/2009 | jk

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania pięciu fascynujących wykładów pt. "Kod da Vinci wg Biblii" poświęconych tematyce proroczej w odniesieniu do sensacyjnych spekulacji literackich Dana Browna, autora bestsellerów:

„Kod Leonarda da Vinci” oraz "Anioły i Demony".

W związku z prelekcjami pastora Zbigniewa Makarewicza
w Chicago, publikujemy na naszych łamach cykl rozważań "Kod Leonarda da Vinci a Biblia" zrealizowanych w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie, jesienią 2007 roku, przez serwis www.adwentysci.waw.pl.

Osoby zamieszkujące w Chicago (USA) zapraszamy na osobiste uczestnictwo w spotkaniach z pastorem Zbigniewem Makarewiczem. WIĘCEJ INFORMACJI


Kontakt z organizatorami wykładów w Chicago: e-mail: adwent_chicago@yahoo.com
WSTĘP PRELEGANTACZ. I

"TANIA SENSACJA CZY RZECZYWISTE ODKRYCIE?"CZ. II

"JEZUS - ŚMIERTELNY PROROK CZY SYN BOGA?"CZ. III

"JABŁKO NEWTONA - PROROCZA WIZJA PRZYSZŁOŚCI"CZ. IV

"KOD DA VINCI A BIBLIA"
CZ. V

"PŁEĆ, SEKSIZM I MARIA MAGDALENA"


© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Dodaj swój komentarz...
Pastorze Zbigniewie! Dziękuję Bogu, że daje swoim dzieciom tak ogromną wiedzę, mądrość i zdolność postrzegania danego tematu. TO TWOJE PRZEDSTAWIENIE TEJ SPRAWY JEST REWELACYJNE!!!

Twoje wykłady przyczyniają się do wzbogacenia naszej wiedzy i pogłębiania wiary. DZIĘKUJĘ!!! ŻYCZĘ CI WIELE BOŻYCH ŁASK W PRACY DLA PANA.


- Anna Rolińska, Kutno


Witaj Pastorze! Dziękuję za te wykłady. Modlę się do Pana Boga aby jak najwięcej ludzi wysłuchało tych wykładów, żeby Duch Świety działał na umysły słuchaczy i przekonał ich o prawdzie. Niech Pan Ci błogosławi.

- Alicja Wróblewska, Kutno

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.