Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Zacne jubileusze - z życia zboru

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 14/05/2009 | jk

Uroczyste obchodzenie rocznic urodzin, chrztów czy ślubów to doskonała okazja aby zacieśniać więzy nie tylko grona najbliższej rodziny, ale także społeczności zborowej.

Już tradycją warszawskiej wspólnoty adwentystycznej stały się symboliczne uroczystości dziękczynienia Bogu za długoletnie życie, czy trwanie w wierze wyznawców lokalnego Kościoła.

Taką wspólną radością zbór warszawski dzielił się m. in. podczas sobotniego nabożeństwa w dn. 2 maja 2009. Jubilatkami były trzy zacne seniorki: Zofia Galińska (lat 70), Zofia Mirek (lat 85) i Stanisława Jaworska (lat 85).

Uroczystość wraz z podziękowaniem dla solenizantek - w imieniu zboru - za aktywną działalność na rzecz Kościoła i społeczeństwa, prowadzili: prezbiter (starszy zboru) Waldemar Pieszka oraz pastor Jan Pawlak.

Wręczeniem kwiatów i wspólną modlitwą zakończono uroczystość będącą wspólnym dziękczynieniem za życie i zdrowie współwyznawczyń.


Zachęcamy do wysłuchania fragmentu uroczytości
z wypowiedziami prowadzących i jubilatki Zofii Mirek


Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.