Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Koncert charytatywny w Lublinie - Zaproszenie

KOMUNIKATY | 07/12/2008 | jk

Zapraszamy na koncert charytatywny Chóru Diecezji Wschodniej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego pod dyrekcją Leszka Czernickiego na rzecz wielodzietnej rodziny poszkodowanej w pożarze w Studziankach Pancernych (woj. lubelskie).

Termin i miejsce koncertu:

13 grudnia 2008, godz. 17, ul. Kunickiego 9, Kościół Polskokatolicki w Lublinie.Sześcioosobowa rodzina Państwa Organiściaków w wyniku pożaru utraciła swój stary, drewniany dom (spłonął doszczętnie!) i cały dorobek życia.

Ze względu na brak środków, jak na razie udało im się jedynie uporządkować teren po pożarze i wylać fundament pod budowę domu.

W rodzinie pogorzelców jest czworo dzieci w wieku od 8 do 14 lat, a matka jest osobą niepełnosprawną - poruszającą się na wózku inwalidzkim. Ojciec utrzymuje rodzinę z pracy na roli. Nadchodzącą zimę spędzą w zastępczym, ciasnym mieszkaniu udostępnionym przez szkołę.

Koncert charytatywny na rzecz Państwa Organiściaków jest wspólną inicjatywą parafii Polskokatolickiej w Lublinie, Chóru Diecezji Wschodniej Kościoła Adwentystów oraz zborów (parafii) Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Lublinie i Warszawie.


- Patronat medialny koncertu: Serwis Internetowy www.adwentysci.waw.pl

- Kontakt dla mediów w Lublinie: pastor Mariusz Maikowski tel. (81) 53 24 255

- Kontakt dla mediów w Warszawie: pastor Zbigniew Makarewicz tel. (22) 31 31 446

Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.