Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

"Obdarzeni łaską..." - Tylko u nas!

AKTUALNOŚCI Z KRAJU | 29/09/2008 | jk

Tradycyjnie pod koniec wakacji, odbył się Ogólnopolski Zlot Młodzieży Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w - obchodzącej w tym roku 900 lat - Jeleniej Górze (Hirschbergu - niem.).

Tym razem spotkanie, przebiegające pod hasłem „Obdarzeni łaską”, cieszyło się wyjątkową frekwencją uczestników z całej Polski, a także z bliskiej i dalekiej zagranicy.

Głównym mówcą był pastor Ryszard Jankowski - przewodniczący Diecezji Zachodniej, a muzycznym gościem, prócz indywidualnych wykonawców, był wokalny zespół „Fileo” z Leksandrowej. Stali bywalcy zjazdów usłyszeli także swoich ulubieńców w postaci zespołu „Dla Ciebie”, który jak zwykle zachęcał wszystkich do wspólnego śpiewu.

Prócz bogatej uczty duchowej, artystycznej i wielu chwil refleksji nad Słowem Bożym, był czas na rekreację i integrację w otoczeniu wspaniałych, górskich krajobrazów Dolnego Śląska.

Cały program przebiegał pod czujnym okiem organizatora, którym w tym roku był pastor Mariusz Adamczyk. Szczególne podziękowanie za interesujący i sprawny przebieg zjazdu, należą się lokalnemu zborowi i grupie miejscowej młodzieży.


© adwentysci.waw.pl
Zapraszamy do wysłuchania kazania pastora Ryszarda Jankowskiego


(czas nagrania 00:33:45)Jeśli byłeś na tym spotkaniu podziel się z nami wrażeniami. Czekamy na Twój wpis poniżej!
Dodaj swój komentarz...

Byłam po raz pierwszy na zjeździe w Jeleniej Górze i bardzo mi się podobało. Fajna atmosfera taka rodzinna. Na prawdę spedziłam tam cudowny czas z Bogiem jak i ze znajomymi. Pozdrawiam wszytskich!

- Weronika Szarzec (Nica), Ustroń

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.