Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Wyróżnienie za otwartość na ludzi

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIATA | 26/09/2008 | jk

Dolores Smith przyjęła w zastępstwie swojego męża, Regera Smitha nagrodę "Bridge Award", wręczoną jej przez dyrektora Departamentu ds. Komunikacji Społecznej przy Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego z siedzibą w USA, pastora Rajmunda Dąbrowskiego.

Uroczystość odbyła się we wtorek, 18 września 2008 podczas osiemnastej ceremonii wręczenia tych wyróżnień.

Reger C. Smith Jr., adwentystyczny muzyk i grafik, który pełnił służbę kościelną jako dyrektor ds. komunikacji w obszarze 'public relations', został uhonorowany pośmiertnie za zaangażowanie i wkład w rozwój społecznej komunikacji Kościoła.

Smith został wybrany jako dziewiętnasta osoba, która otrzymała „Bridge Award”, za swój profesjonalizm w kreatywnym przekazywaniu poselstwa nadziei oraz w propagowaniu jakości życia poprzez projektowanie, budowanie relacji ze środowiskiem oraz muzykę. Nagroda została mu również przyznana za rozwój centrum gości w głównej siedzibie Kościoła.

Reger Smith zmarł 8 maja 2008 w swoim domu w Silver Spring w wieku 54 lat w wyniku długotrwałej choroby. Służył kościołowi blisko 30 lat.

Ustanowiona w 2001 roku przez Departament ds. Komunikacji Kościoła Światowego, nagroda "Bridge Award" honoruje myślenie wizjonerskie, doskonałość w dziennikarstwie, mentoring zawodowy, znaczące osiągnięcia w mediach oraz rozwoju relacji społecznych.

Wśród laureatów poprzednich wyróżnień "Bridge Award" jest także Polak. Jest nim Jarosław Wajk z Warszawy, muzyk i działacz w zakresie profilaktyki uzależnieniowej. Więcej na ten temat

© Adventist News Network, fot. Melita Pujic / Megan Brauner
Tłum. Estera Strama dla adwentysci.waw.pl


- Zobacz listę i zdjęcia wszystkich wyróżnionych
Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.