Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

"Dlaczego jestem Adwentystą?" - Homilia

KAZANIA (MP3) | 26/09/2008 | jk

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania kazania Słowa Bożego wygłoszonego przez pastora dr Władysława Poloka w zborze (parafii) Warszawa-Centrum w dn. 20 września 2008.

Tytuł kazania: "Dlaczego jestem Adwentystą?"

Tekst przewodni: Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej. (1 List św. Piotra 3:15)

(czas nagrania 00:16:05)
Dodaj swój komentarz...
Dziękuję wraz żoną za piękne i odważne kazanie brata Poloka, które w tak piękny sposób ukazuje nam po raz kolejny nasze korzenie. Chociaż bez Jezusa jesteśmy marnymi grzesznikami ale dzięki Jego sprawiedliwości jesteśmy usprawiedliwieni i uświęceni, Jego dziećmi i dziedzicami.

Oczekujemy Go z utęsknieniem a to kazanie bardzo nas umocniło i przybliżyło do Pana - nabraliśmy jeszcze większej odwagi i pewności do tego aby świadczyć o naszym Zbawicielu i nie wstydzić się naszego życiowego wyboru opowiedzenia się za Jezusem i przynależności do jedynego, prawdziwego Bożego Kościoła - Adwentystów Dnia Siódmego.

Dziękujemy Ci szanowny Bracie za to kazanie i za Twój dar przekazywania w tak piękny sposób Historii Kościoła Bożego.


- Adam i Anna Sobaszek, Ruda Śląska

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.