Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

"Poznajmy się!" - Nowość wydawnicza

REKLAMA | 01/05/2008 | jk

Jeśli zastanawiałeś się, kim są adwentyści dnia siódmego i w co wierzą, pozwól, że się przedstawimy. Jesteśmy chrześcijanami, którzy miłują Jezusa Chrystusa i przyjmują Go jako swego Zbawiciela i Pana.

Ta publikacja z pewnością nie odpowie na wszystkie pytania, jakie nasuwają Ci się w związku z nami, ale dowiesz się z niej m.in.:

- skąd się wzięliśmy?
- w co wierzymy?
- dlaczego świętujemy sobotę?
- co czynimy, by świat był lepszym miejscem do życia, i w jaki sposób staramy się przygotować siebie i bliźnich do życia w przyszłym świecie?


Zapraszamy Cię, byś lepiej nas poznał/a!


Uwaga dla pierwszych 20 osób (nieadwentystów), które zechcą otrzymać gratis powyższą publikację redakcja serwisu adwentysci.waw.pl prześlę ją pod wskazany adres pocztowy na terenie Polski.

Skorzystaj z formularza i zamów przesyłkę!


Zamówienie przesyłki jest jednocznaczne z wyrażeniem zgody sewrisowi adwentysci.waw.pl na użycie adresu w powyższej sprawie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883.MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.