Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

ZIMOWE SPOTKANIA OAZOWE w Tatrach

KOMUNIKATY | 14/01/2008 | jk

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Zakopanem zaprasza na Zimowe Spotkania Oazowe, kóre odbędą się w dwóch turach dostosowanych odpowiednio do terminów szkolnych ferii w poszczególnych województwach.

03-10 II - kujawsko – pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.
17-24 II - dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.


Zakopane to najwyżej położone miasto w Polsce, kojarzące się z żywym folklorem góralskim, drewnianą stylową architekturą oraz z Tatrami. Rejon Zakopanego może szczycić się mianem Zimowej Stolicy Polski.

ZAKWATEROWANIE:
Dom Modlitwy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, 34-500 Zakopane, ul. Broniewskiego 10. Pokoje: 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Do dyspozycji: stół do gry w tenisa, siłownia, miejsce na ognisko, świetlica. Dom modlitwy znajduje się ok. 1,5 km (20 min spacerkiem) od centrum Zakopanego. Położony jest w atrakcyjnym turystycznie i topograficznie rejonie.

Obiekt charakteryzuje się stylem zakopiańskim. Wyposażony jest w niezbędne media. Na miejscu dobre warunki do gier i zabaw sportowych. Lokalizacja w sąsiedztwie kilku wyciągów narciarskich stwarza fantastyczne warunki do jazdy na nartach i deskach.

ŚWIADCZENIA:
1. Zakwaterowanie 7 noclegów, cztery posiłki dziennie.
2. Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz pastora.
3. Całodobową opiekę pielęgniarki oraz lekarza na wezwanie.
4. Ubezpieczenie NW
5. Wycieczki i atrakcje.

PROGRAM PODSTAWOWY:
Poranne i wieczorne nabożeństwa. Zwiedzanie Zakopanego (najciekawsze zakątki i zabytki), spacer na Gubałówkę, zjazd kolejką, fotoplener z panoramą tatrzańską, wycieczka piesza do schroniska na Hali Kondratowej, wyjście na miejskie lodowisko (lub na basen w zależności od pogody), gry i zabawy świetlicowe, video wieczory DKF, spotkanie z ratownikiem TOPR-u, ognisko z oscypkami oraz przyśpiewkami i opowieściami góralskimi, turniej tenisa stołowego oraz piłkarzyków, dla chętnych aerobik.

NARTY I SNOWBOARD
Program narty i snowboard obejmuje zajęcia na stokach narciarskich w sąsiedztwie domu modlitwy i okolicy. Przebieg zajęć na stokach zależny będzie od warunków pogodowych i umiejętności uczestników.

Cena udziału w programie „narty” lub „snowboard” nie obejmuje karnetów i ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. Na karnety w zależności od umiejętności uczestnika zalecamy przeznaczyć kwotę 10-35 PLN dziennie. Wypożyczenie sprzętu to ok. 25 PLN za komplet dziennie.

Odpłatność za pobyt na Zimowym Spotkaniu Oazowym: 400.00 zł

Termin nadsyłania zgłoszeń do końca stycznia! W przypadku małej ilości zgłoszeń turnus może być odwołany.

Kontakt telefoniczny: (018) 206 12 99 w godzinach 16.00-21.00 lub 0602238353. Kontakt listowny: ul. Broniewskiego 10, 34-501 Zakopane. E-mail: chris407@wp.pl Więcej informacji na: www.zakopane.maranatha.pl

Proszę zabrać ze sobą: dwie pary butów zimowych, pantofle, dwie pary rękawiczek, dres, strój kąpielowy, przybory toaletowe, książeczkę zdrowia, Biblię, lekcje. Ewentualnie: plastikowe „jabłuszko”, łyżwy, narty itp.
UWAGA! Serwis www.adwentysci.waw.pl jest medium wyłącznie pośredniczącym w propagacji powyższego ogłoszenia. Wszelkie sprawy związane z ZSO prosimy kierować bezpośrednio do organizatorów.

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.