Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Spotkanie młodzieżowe - relacja

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 04/12/2007 | jk

W sobotę wieczorem (24 listopada 2007) pomieszczenia warszawskiego zboru były miejscem wielce udanego spotkania młodzieży. Przybyło 70 osób. Nie wiedziałem, że w kościele przy Foksal jest taka duża grupa młodych osób, a ponoć nie wszyscy przyszli.

To spotkanie z założenia miało charakter integracyjno-rozrywkowy, bo chcąc razem zrobić coś dobrego, musimy się najpierw poznać.

Rozpoczęliśmy od krótkiej refleksji biblijnej i modlitwy.

Następnie każdy musiał znaleźć 5 osób, które urodziły się tego samego miesiąca, a później wymienić się numerami telefonu z 3 nowymi osobami. Kolejnym punktem programu były zajęcia w podgrupach. Można było wybierać pomiędzy karaoke, kalamburami, twisterem i tzw. „mafią”. Zapewne dla wielu te zabawy brzmią co najmniej zagadkowo, ale wszyscy integrowaliśmy się znakomicie.

Na spotkanie każdy przyniósł coś dobrego na wspólny posiłek. Rozpoczął się on od magnetycznego hasła „Pizza przyjechała!”. To nie był zwykły posiłek, bo nikt nie mógł wziąć jedzenia dla siebie, ale wszyscy częstowali się wzajemnie. Obfitość wszystkiego była tak duża, że zostało nam sporo rarytasów na następne spotkanie. Posileni wróciliśmy do integracji w grupach.

Na zakończenie każdy z przybyłych brał udział w wielkiej loterii fantowej. Wśród wielu atrakcyjnych nagród można było wylosować m.in. 10 godzin charytatywnych dla ORTV "Głos Nadziei", wizytę pastora w porze obiadowej i wspólne sprzątanie po spotkaniu :)

Osobiście bawiłem się wyśmienicie i mam nadzieję, że wszyscy przybyli wynieśli podobne odczucia. Oprócz pizzy, wszystkiego było jakby za mało. Czuję niedosyt i czekam na kolejne nasze spotkania. Bardzo pozytywne było to, że niektórzy z Was przyprowadzili swoich znajomych. Z tego co słyszałem, byli pod dużym wrażeniem.

Przy tej okazji wielkie podziękowania dla Tomka, Amelii, Daniela, Daisy, Szymka, Asi, Mateusza i Kuby, bez których nie byłoby takiego spotkania.

Przed nami kolejne spotkania młodzieżowe!

15 grudnia, godzina 9:30, nabożeństwo prowadzone przez młodzież. Następnie zostajemy na wspólny posiłek i dalszy program! Na to wydarzenie tym bardziej już teraz zaproście Waszych przyjaciół. Szczegóły w drodze.

31 grudnia/1 stycznia, całonocne nabożeństwo. Maraton śpiewu i modlitwy. Szczegóły jeszcze w Waszych głowach! Do zobaczenia!


© Marek Micyk / adwentysci.waw.pl© fot. Michał Wawruszak
Dodaj swój komentarz...


MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.