Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Zaproszenie do Leksandrowej

AKTUALNOŚCI Z KRAJU | 03/10/2007 | jk

Pastor Andrzej Siciński z Warszawy (redaktor naczelny Chrześcijańskiego Instytutu Wydawniczego „Znaki Czasu”) będzie gościem specjalnym zjazdu Całorocznego Forum Młodzieży w Leksandrowej koło Bochni, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2007 r.

Podczas tegorocznego Forum w różnych miejscach i różnym czasie omawiane było Prawo Boże, a tam gdzie jest prawo jest i sąd, dlatego też mottem przewodnim spotkania w Leksandrowej będą słowa z księgi proroka Daniela - "Zasiadł sąd..."

Co to oznacza dla nas? Czy powinniśmy się bać a może cieszyć?

Wybierając się do Leksandrowej zabierzcie ze sobą biblię, śpiewnik, przyjaciół, dobry humor, oraz pytania na które w części popołudniowej będzie okazja poszukiwać odpowiedzi...

Mamy nadzieje że będzie to czas błogosławiony przez Pana i mile spędzony, ale jest to możliwe tylko wtedy gdy przyjedziecie - dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy tych wcześniej i tych nieco później urodzonych.


Z braterskim pozdrowieniem

Organizatorzy


Wszelkie bliższe informacje dostępne pod nr. tel. (+48) 889 46 1486 - Edyta Garpiel
(+48) 695 737 763 - Eugeniusz Bar


© maranatha.plMEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.