Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

"Via Fides" w Sosnowcu

KOMUNIKATY | 13/05/2007 | Jan Kot
Drodzy Państwo,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na koncert charytatywny chrześcijańskiego zespołu "Via Fides" z Warszawy. 17 czerwca w Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu żywiołowe pieśni swoją atmosferą sprawią, że twarze słuchaczy rozjaśnieją i świat pokaże swoje piękne oblicze.

Będzie to także okazja, by nasze życzliwe serca mogły wspomóc tych, których dotknęła przykra strona życia najboleśniej - dzieci z rodzin z problemami wykraczającymi często poza nasze doświadczenia.

Okazując im troskę sprawimy, że będą miały szansę wybrać swoją, lepszą drogę w życiu także pomagając innym, a ich wdzięczność może ubogacić nasze życie. Dzieci z Miejskiego Ośrodka Opieki i Profilaktyki Dziecka i Rodziny w Sosnowcu otrzymają wszelkie środki uzyskane w czasie koncertu. Pomogą one im na wzrastanie w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, wśród osób pełnych troski i empatii.

Koncert odbędzie się 17 czerwca (niedziela) o godzinie 16:00 w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu, przy ul. Będzińskiej 6. Wstęp wolny!

W trakcie koncertu zebrane zostaną dobrowolne datki na rzecz pomocy dzieciom.

Z góry dziękujemy Państwu za ochotne serca i prosimy o przekazanie zaproszenia również innym osobom, o których wiecie, że potrzebą ich serca jest pomoc potrzebującym dzieciom.

Być może owocem tego koncertu będą nie tylko zebrane fundusze, ale także wzbudzenie tradycji imprez charytatywnych na rzecz najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów:
Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Sosnowcu i Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury.

Odwiedź stronę zespołu WWW.VIAFIDES.PL


© maranatha.pl

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.