Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Koncert Serc

CHSCH | 08/12/2006 | admin

Wieczorem 2 grudnia br. w naszej kaplicy miał miejsce "Koncert Serc". Jak policzyliśmy był to 18 koncert charytatywny organizowany w tym roku przez warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej.

Pieśni i piosenki wykonywali: Lucyna Kapralska - Pitra, Mirosław Karauda, Jolanta Kubicka i Lena Majewska, akompaniowała Beata Górska-Słociak.

Zbliżający się koniec roku stwarzał atmosferę podsumowań, toteż wspominaliśmy nasze wcześniejsze działania na rzecz osób, które znalazły się w trudnej sytuacji a którym staramy się pomóc. Hasłem tego koncertu było "Pomóżmy przetrwać zimę" i na ten cel były zbierane dary (802 PLN).

Podczas koncertu symbolicznie "serduszkiem za serce" chcieliśmy uhonorować osoby, które w sposób szczególny wspierały nas w działalności charytatywnej.

I tak serduszka otrzymali: Halina Sokołowska, Bogna Sokołowska i Joanna Sokołowska, Beata Górska - Słociak, Elżbieta Kalińska, Lena Majewska, Lucyna Kapralska-Pitra, Jolanta Kubicka, Mirosław Karauda i Jan Pawlak.

Dziękując za otrzymane nagrody – serduszka p. Halina Sokołowska i Jolanta Kubicka podkreśliły że bardzo dobrze współpracuje im się z Ch.S.Ch. i że znalazły w naszej organizacji wielu przyjaciół.

P. Jolanta Kubicka powiedziała, że niedawno przeżyła rodzinną trage-dię i właśnie wspólpraca z Ch.S.Ch. pozwoliła jej przetrwać ciężkie chwile a ludzi z naszego Kościoła traktuje jak rodzinę.

Artystka potwierdziła, że dla naszej organizacji i wspólnych koncertów postara się zaprosić koleżanki i kolegów z branży m.in. Jerzego Połomskiego, Barbarę Nieman, Alicję Majewską i Stenię Kozłowską.

Wszystkie wykonywane utwory były odbierane bardzo ciepło.
Po koncercie można było nabyć płyty i kasety wykonawców wystepujących w programie. Ponieważ na koncert przyszło wiele osób z poza naszego Kościoła, przygotowaliśmy ulotki KSB. To był wspaniały wieczór; radości, pokoju i wzajemnej życzliwości.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten koncert mógł się odbyć.

Szczególne podziękowania dla Dawida Czernickiego, Elżbiety Majkowskiej i Adama Berestki.

(ZSS)

MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.