Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Specjalny koncert Chóru Diecezji Wschodniej

AKTUALNOŚCI WARSZAWA | 08/12/2006 | admin

W sobotę 2 grudnia 2006 roku mieliśmy okazję do szczególnych wzruszeń. Pierwszy raz po wakacjach wystąpił Chór Diecezji Wschodniej, który specjalnym koncertem nie dość, że ubogacił artystycznie sobotnie nabożeństwo to jeszcze szczególnie zadedykował ten występ dwojgu chórzystom wyjeżdżającym na stałe za granicę - braterstwu Małgosi i Markowi Smalcom. Oto ostatni raz kiedy wspólnie wykonywali pieśni i raczyli nimi całe zgromadzenie.

Chwile wzruszeń, życzeń, podziękowań za wspólnie spędzone lata nie tylko przecież w chórze. Br. Leszek Czernicki, dyrygent chóru, wyraził w imieniu całego zespołu wdzięczność Małgosi i Markowi za dotychczasową współpracę ale jednocześnie zaznaczył, że wszyscy czekamy kiedy znów wspólnie zaśpiewamy ku Bożej chwale, jeśli nie tu w Polsce, czy w Australii, to na pewno w wielkim chórze Królestwa Niebieskiego.

Na koniec tego szczególnego występu chór wykonał refleksyjną pieśń-modlitwę pt. „Panie wysłuchaj”.

"Panie wysłuchaj mej modlitwy, i wątpliwości usuń w cień. Nie pozwól zachwiać mi się w drodze, do serca mego miłość wlej. Mój umysł oczyść dłonią swoją i kieruj Panie drogą moją. Wysłuchaj mnie, wysłuchaj Panie mnie. O Panie dodaj mi pewności, że Twoja dobroć wiecznie trwa. Dodaj mi wiary i miłości, aby się stała wola Twa. Modlitwę Panie mą przyjmujesz i szczęście wieczne obiecujesz. Uwielbiam Cię, uwielbiam Panie Cię..."

Jan Kot, fot. Piotr Kot
MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.